Колектив та учні Хореографічної гімназії "Кияночка" щиро вітають з Днем народження директора культурного центру "Кияночка", засновника Хореографічної гімназії "Кияночка", Заслуженого працівника культури України Дмитра Євгеновича Кайгородова.
Від щирого серця бажаємо Вам натхнення та сили, завжди бути в пошуках нових ідей і задумів! Залишатися на всі роки життєрадісним та щасливим! Міцного здоров'я та творчої наснаги! Родинного тепла і затишку!
Многая літа!
![](https://static.wixstatic.com/media/3562b5_3a46513a6574489b9561378f305d028d~mv2.jpg/v1/fill/w_142,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3562b5_3a46513a6574489b9561378f305d028d~mv2.jpg)