Сьогодні День народження святкує заступник директора з загальних питань, Ященко Наталія Сергіївна. Колектив коледжу від щирого серця вітає Вас з цим святом! Бажаємо радіти кожному дню, летіти до успіху, долати будь-які труднощі, завжди знаходити своє місце під сонцем у цьому житті! Нехай щастя та удача будуть Вашими вічними супутниками, а здоров'я ніколи не підводить. Бажаємо надійних та добрих друзів поряд, які підтримають у скрутну хвилину та розділять щасливі моменти. З Днем народження!
![](https://static.wixstatic.com/media/3562b5_6638c6cb76504888ba59984553b76ffa~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3562b5_6638c6cb76504888ba59984553b76ffa~mv2.jpg)