Сьогодні свій День народження святкує прекрасна колега та чудова жінка, заступник директора із загальних питань, викладач Київського хореографічного коледжу, Ященко Наталія Сергіївна. Колектив Київського хореографічного коледжу щиро вітає Вас з цим святом! Бажаємо невичерпної радості, чудового настрою і благополуччя Ваших близьких і рідних. Нехай здоров’я не покидає Вас, а удача супроводжує завжди. Живіть яскраво, цінуєте кожну хвилину!
![](https://static.wixstatic.com/media/3562b5_fb8ff44b00be4ee8b805292c98931ebe~mv2.png/v1/fill/w_49,h_35,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3562b5_fb8ff44b00be4ee8b805292c98931ebe~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/3562b5_2b02f36b37bd49dfaaa78e15305ec332~mv2.jpg/v1/fill/w_155,h_194,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3562b5_2b02f36b37bd49dfaaa78e15305ec332~mv2.jpg)