Під звуки уявної музики колектив Київського хореографічного коледжу хоче привітати Заслуженого артиста України, балетмейстера-постановника Кайгородова Євгена Дмитровича, який присвятив себе мистецтву танцю, коли чари і музика об'єднуються в русі, досягаючи надзвичайної гармонії. Ви виділяєтеся своїм професіоналізмом, своїм талантом, дисципліною, відповідальністю, повагою і любов'ю до того, що Ви робите. Продовжуйте і далі радувати нас своїми талановитими постановками, надихаючи мріяти і завмирати від захвату. Нехай цей день буде сповнений музики і магії танцю, щасливих днів у Вашому житті, квітучої кохання у Вашому серці.
![](https://static.wixstatic.com/media/3562b5_cc185e72a98c4d74bd257a8651b301d6~mv2.jpg/v1/fill/w_152,h_230,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3562b5_cc185e72a98c4d74bd257a8651b301d6~mv2.jpg)