21 груд. 2021 р.Читати 1 хвВітаємо з Днем народження!Колектив Київського хореографічного коледжу вітає з Днем народження викладача, Заслужену артистку Украіни, Гладких Яну Петрівну. Нехай життя завжди радує новими можливостями і доброю удачею. Бажаємо успіху, натхнення, щирих усмішок та вірних друзів!
Колектив Київського хореографічного коледжу вітає з Днем народження викладача, Заслужену артистку Украіни, Гладких Яну Петрівну. Нехай життя завжди радує новими можливостями і доброю удачею. Бажаємо успіху, натхнення, щирих усмішок та вірних друзів!