Нашого шановного директора коледжу Кайгородова Дмитра Євгеновича 🌷🌷🌷 Від усього серця бажаємо Вам, шановний імениннику, міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, в серці - добре і сонячно від людської вдячності.
top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/3562b5_24d3f38302814f2ba2646ffa38bd3340~mv2.jpg/v1/fill/w_138,h_288,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3562b5_24d3f38302814f2ba2646ffa38bd3340~mv2.jpg)
bottom of page