У ДП "Київський хореографічний коледж", відбулося вручення дипломів Молодшим спеціалістам – випускникам 2022 року. Диплом з відзнакою отримала Олександра Харченко - голова Студентської ради, випускниця відділення Класичної хореографії.
Щиро вітаємо вас, шановні випускники, з отриманням дипломів! Щасливої вам дороги!Не зупиняйтеся на досягнутому! Летіть впевнено вперед і вгору на крилах отриманих знань!
![](https://static.wixstatic.com/media/3562b5_5f5d5a8ebca64c72a75f99d6e207f7cd~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3562b5_5f5d5a8ebca64c72a75f99d6e207f7cd~mv2.jpg)