top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/3562b5_24d3f38302814f2ba2646ffa38bd3340~mv2.jpg/v1/fill/w_138,h_288,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3562b5_24d3f38302814f2ba2646ffa38bd3340~mv2.jpg)
![Саленко.jpg](https://static.wixstatic.com/media/8473dd_fe9237dad897443ab28a0a4d3114ee27~mv2.jpg/v1/fill/w_223,h_300,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg)
Яна Саленко
Прима Берлінського державного балету і запрошена зірка театру Ковент-Гарден, киянка, яка почала свою кар'єру в Донецькому театрі опери та балету в 2000 році.
На сцені, де б і з ким НЕ танцювали Яна, вона притягує до себе всю увагу своєю точною технікою і широкими, щедрим рухами - здається, у повноваженнях її тіла є меж. А сама вона - злагоджений механізм, Який ніколи НЕ помиляється і НЕ зупиняється.
![G_5964.jpg](https://static.wixstatic.com/media/8473dd_a2611b058abc42b780a558ce8e898cf3~mv2.jpg/v1/fill/w_334,h_219,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/G_5964.jpg)
![G_5913.jpg](https://static.wixstatic.com/media/8473dd_09a0e109d0b24d5a97a950b1b08a9e05~mv2.jpg/v1/fill/w_159,h_219,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/G_5913.jpg)
![G_5958_+.jpg](https://static.wixstatic.com/media/8473dd_8a1182b34c454690920a4992824b3c3f~mv2.jpg/v1/fill/w_133,h_219,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/G_5958_%2B.jpg)
![Саленко 3.jpg](https://static.wixstatic.com/media/8473dd_55eb2042083c4bb38399cebe4420a6f1~mv2.jpg/v1/fill/w_98,h_53,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%203.jpg)
bottom of page