top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/3562b5_24d3f38302814f2ba2646ffa38bd3340~mv2.jpg/v1/fill/w_138,h_288,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3562b5_24d3f38302814f2ba2646ffa38bd3340~mv2.jpg)
![Шалкіна.jpg](https://static.wixstatic.com/media/8473dd_9e154177602142b19291cb740fde980d~mv2.jpg/v1/fill/w_254,h_260,al_c,lg_1,q_80,enc_auto/%D0%A8%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D1%96%D0%BD%D0%B0.jpg)
![Шалкіна 5.jpg](https://static.wixstatic.com/media/8473dd_1759dd1a5931432aba481229ad315c6d~mv2.jpg/v1/fill/w_170,h_260,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/%D0%A8%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D1%96%D0%BD%D0%B0%205.jpg)
Катерина Шалкіна
Прима трупи Béjart Ballet Lausanne, одна з небагатьох сучасних танцівниць, хто встиг попрацювати з самим Морісом Бежаром. Бежар помітив її, студентку Київського хореографічного училища, на конкурсі в Лозанні. А після - запропонував стипендію в своїй школі «Рудра» і перші ролі в балетах. Спеціально для Balletristic балерина розповіла, як починався її шлях в кар'єрі, в чому особливості роботи з Бежаром, і чому танцівникам досі цікава класика.
![Шалкіна 3.jpg](https://static.wixstatic.com/media/8473dd_663ee688d6e4475dab206b45b244f53c~mv2.jpg/v1/fill/w_170,h_260,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/%D0%A8%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D1%96%D0%BD%D0%B0%203.jpg)
![Шалкина 10.jpg](https://static.wixstatic.com/media/8473dd_a34776d696594e398aefa8db806336aa~mv2.jpg/v1/fill/w_170,h_260,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/%D0%A8%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B0%2010.jpg)
![Шалкіна 1.jpg](https://static.wixstatic.com/media/8473dd_7c94c15c4698462a9415e7e55b8a97f0~mv2.jpg/v1/fill/w_98,h_65,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/%D0%A8%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D1%96%D0%BD%D0%B0%201.jpg)
bottom of page